Purjejaht Cassandra on laev ja meeskond, mis seilanud Läänemerel nüüd juba tubli 15 aastat. Laeva meeskond on natuke läbi aegade vahetunud ja ka alus ise on aastal 2016 ja ka 2022 aastal vahetunud, kuid ajalooline nimi jäi. See logiraamat saab alguse 2007 aasta maist kui tõime Cassandra nime kandva laeva Taanist, Bornholmi saarelt. Nimi meile sobis, sest sellel on ajalooline side Eesti ja Saaremaaga. . Teine Cassandra oli Beneteau First 34.7 . Alates 2022 seilab meredel kolmas laev, seekord X-35 aga nimi ikka sama.

5.12.21

SMS PURJETAMISHOOAJA LÕPP

 


 12.november 2021


Saare KEK-i hoone oli peo jaoks uus ja huvitav asukoht, üks kolhoosiarhitektuuri tippe!

Eelmisel aastal pidu ju polnudki, asjad anti kai peal kätte. Nüüd aga täislaud rahvusvahelises seltskonnas Greg ja Dyre kaasa arvatud! Pilti tegi Merit.

CASSANDRA tuli ka sel aastal SMS ORC I arvestuses III kohale ja medalid pandi kaela. CASSANDRA asutatud merematka auhinna sai jaht SUVILA, kes alustas sel aastal ja on juba mitmeid pikki reise ette võtnud.

Kes seda teab millal järgmine kord Kukerpillide järgi tantsida õnnestub…

Laevale see aga päris hooaja lõpp ei olnud. Alo ja Jaanis sõitsid kohe peale pidu hommikul vara Tallinna ja hakkasid sealt Cassandraga Romassaare poole purjetama. 

Alo Tamm.

No comments: