Purjejaht Cassandra on laev ja meeskond, mis seilanud Läänemerel nüüd juba kümme aastat. Laev on meeskonna all küll 2016 aastal vahetunud, aga nimi jäi. See logiraamat saab alguse 2007 aasta maist kui tõime Cassandra nime kandva laeva Taanist, Bornholmi saarelt. Nimi meile sobis, sest sellel on ajalooline side Eesti ja Saaremaaga. Meie esimene laev kannab alates 2016 uute tublide seilajate käes nime Elektra . Uus Cassandra on Beneteau First 34.7 Koos uue laevaga kasvas veidi ka meeskond.

5.12.21

SMS PURJETAMISHOOAJA LÕPP

 


 12.november 2021


Saare KEK-i hoone oli peo jaoks uus ja huvitav asukoht, üks kolhoosiarhitektuuri tippe!

Eelmisel aastal pidu ju polnudki, asjad anti kai peal kätte. Nüüd aga täislaud rahvusvahelises seltskonnas Greg ja Dyre kaasa arvatud! Pilti tegi Merit.

CASSANDRA tuli ka sel aastal SMS ORC I arvestuses III kohale ja medalid pandi kaela. CASSANDRA asutatud merematka auhinna sai jaht SUVILA, kes alustas sel aastal ja on juba mitmeid pikki reise ette võtnud.

Kes seda teab millal järgmine kord Kukerpillide järgi tantsida õnnestub…

Laevale see aga päris hooaja lõpp ei olnud. Alo ja Jaanis sõitsid kohe peale pidu hommikul vara Tallinna ja hakkasid sealt Cassandraga Romassaare poole purjetama. 

Alo Tamm.

No comments: